2,3,4-TRIMETHOXYBENZALDEHYDE

Краток опис:

Item Specification CAS No 2103-57-3 Molecular Formula C10H12O4 Appearance White crystalline powder Assay 99.0% min. Moisture 0.50% max Melting point 38-40ºC Packing 25kg/drum Structure


детали за производот

Тагови производ

точка

спецификација

CAS број

2103-57-3

молекуларна Формула

C 10H 12O 4

изглед

Бел кристален прав

Проба

99,0% мин.

Влага

0,50% максимум

Точка на топење

38-40ºC

пакување

25kg / барабан

Структура

09

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи