2,3,4-TRIMETHOXYBENZOIC КИСЕЛИНА

Краток опис:

Item Specification CAS No 573-11-5 Molecular Formula C10H12O5 Appearance White crystalline powder Assay 99.0%min. Moisture 0.50 %max Melting point 100-102ºC Packing 25kg/drum Structure


детали за производот

Тагови производ

точка

спецификација

CAS број

573-11-5

молекуларна Формула

C 10H 12O 5

изглед

Бел кристален прав

Проба

99,0% мин.

Влага

0,50% максимум

Точка на топење

100-102ºC

пакување

25kg / барабан

Структура

10

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи