елагична киселина

Краток опис:

Item Specification CAS No 476-66-4 Molecular Formula C14H6O8 Appearance Brown powder Assay 85%min.95.0 %min,98.0%min Moisture 0.50 % max Melting point More than300ºC Packing 25kg/drum Structure  


детали за производот

Тагови производ

точка

спецификација

CAS број

476-66-4

молекуларна Формула

C 14H 6O 8

изглед

кафена во прав

Проба

85% min.95.0% мин, 98,0% мин

Влага

0,50% максимум

Точка на топење

повеќе than300ºC

пакување

25kg / барабан

Структура

 07

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи