Галски киселина висока чистота

Краток опис:

Item Specification CAS No 5995-86-8 Molecular Formula C7H6O5 Appearance White crystalline powder Assay 99.50% min. Moisture 10% max Packing 25kg/drum Structure


детали за производот

Тагови производ

точка

спецификација

CAS број

5995-86-8

молекуларна Формула

C 7H 6O 5

изглед

Бел кристален прав

Проба

99,50% мин.

Влага

10% max

пакување

25kg / барабан

Структура

04

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи