PYROGALLOL

Краток опис:

Item Specification CAS No 87-66-1 Molecular Formula C6H6O3 Appearance White crystalline powder Assay 99.0%min,99.5%min99.80%min Melting point 132-135ºC Packing 25kg/drum Structure


детали за производот

Тагови производ

точка

спецификација

CAS број

87-66-1

молекуларна Формула

C 6H 6O 3

изглед

Бел кристален прав

Проба

99,0% мин, 99,5% min99.80% мин

Точка на топење

132-135ºC

пакување

25kg / барабан

Структура

06

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи