Танинов киселина храна одделение

Краток опис:

Item Specification CAS No 1401-55-4 Molecular Formula C76H52O46 Appearance A yellowish to brownish powder Assay 92.0%min. Packing 25kg/drum Structure


детали за производот

Тагови производ

точка

спецификација

CAS број

1401-55-4

молекуларна Формула

C 76H 52O 46

изглед

A жолтеникава да кафеаво прав

Проба

92.0% мин.

пакување

25kg / барабан

Структура

01

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи